Zamów kuchnię online

1. Formularz

Wypełnij formularz kontaktowy aby nasz projektant mógł się z Tobą skontaktować.

2. Konsultacja

Odbierz telefon od naszego projektanta i opowiedz o swojej wymarzonej kuchni.

3. Projekt

Projektant przygotuje dla Ciebie projekt 3D, który otrzymasz w najwygodniejszy dla Ciebie sposób (e-mail, Whatsapp, Messenger).

4. Kosztorys

Po zaakceptowaniu projektu przygotujemy i wyślemy dla Ciebie projekt 3D - rzut funkcjonalny oraz kosztorys.

5. Zamówienie mebli

Po podpisaniu zamówienia na meble, Projektant dokona dokładnego pomiaru pomieszczenia i przygotuje dokumentację wykonawczą.

6. Produkcja mebli

Twoja kuchnia jest produkowana w naszej siedzibie przy ulicy Rolnej 13 w Pludrach.

7. Montaż

Twoja kuchnia ruszyła w drogę i już wkrótce będziesz mógł cieszyć się jej obecnością w Twoim domu.

ZAMÓW KUCHNIĘ BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU!

Imię *
Nazwisko
Miasto *
Preferowany salon *
Telefon *
Adres e-mail *

Preferowany przez Ciebie termin kontaktu

Preferowany dzień *
Preferowana pora kontaktu *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Mebel Rust Marian Rust z siedzibą w Pludrach, przy ul. Rolnej 13, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Mebel Rust Marian Rust, z siedzibą w Pludrach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Mebel Rust Marian Rust z siedzibą w Pludrach, przy ul. Rolnej 13, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania oferty handlowej i Newslletera przez firmę Mebel Rust Marian Rust. . Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Mebel Rust Marian Rust, z siedzibą w Pludrach.

* Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219) oraz RODO.

* Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Mebel Rust Marian Rust z siedzibą przy ul. Rolnej 13, w Pludrach, NIP: 575 100 26 40. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ANI organizacji międzynarodowej.

Newsletter *