Zamów kuchnię online

1. Formularz

Wypełnij formularz kontaktowy, aby nasz projektant mógł się z Tobą skontaktować.

2. Konsultacja

Odbierz telefon od naszego projektanta i opowiedz o swojej wymarzonej kuchni.
Po konsultacji projektant przedstawi Ci szacunkowy kosztorys.

3. Projekt

Projektant przygotuje dla Ciebie projekt 3D, który otrzymasz w najwygodniejszy dla Ciebie sposób (e-mail, Whatsapp, Messenger).

4. Kosztorys

Po zaakceptowaniu projektu przygotujemy i wyślemy do Ciebie szczegółowy kosztorys.

5. Zamówienie mebli

Po podpisaniu zamówienia na meble, Projektant dokona dokładnego pomiaru pomieszczenia i przygotuje dokumentację wykonawczą.

6. Produkcja mebli

Twoja kuchnia jest produkowana w naszej siedzibie przy ulicy Rolnej 13 w Pludrach.

7. Montaż

Twoja kuchnia ruszyła w drogę i już wkrótce będziesz mógł cieszyć się jej obecnością w Twoim domu.

ZAMÓW KUCHNIĘ BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU!

  Imię *

  Nazwisko

  Miasto *

  Preferowany salon *

  Telefon *

  Adres e-mail *

  Preferowany przez Ciebie termin kontaktu

  Preferowany dzień

  Preferowana pora kontaktu *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę RUST Sp. z o.o. z siedzibą w Pludrach, przy ul. Rolnej 13, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma RUST Sp. z o.o., z siedzibą w Pludrach.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę RUST Sp. z o.o. z siedzibą w Pludrach, przy ul. Rolnej 13, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania oferty handlowej i Newslletera przez firmę RUST Sp. z o.o.. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma RUST Sp. z o.o., z siedzibą w Pludrach.

  * Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219) oraz RODO.

  * Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest RUST Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rolnej 13, w Pludrach, NIP: 576 158 98 42. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ANI organizacji międzynarodowej.