dolcecrema

odkryj naszą nową kolekcję kuchenną oraz nowoczesny coffee bar

Mówią, że idealny deser to taki, w którym można poczuć różnorodne faktury…

Delikatność kremu, kruchość chrupki, miękkość biszkoptu! Ten projekt przywodzi na myśl perfekcyjnie skomponowaną słodycz nie tylko ze względu dominujący kolor — cream brulee. Za jasnymi, gładkimi frontami — niczym za deserową skorupką, kryją się niezbędne kuchenne sprzęty, szafki i półki. Kolejna warstwa tego deseru to blat roboczy oraz fronty szuflad wykonane z naturalnego kamienia.

To nie koniec rozsmakowywania się w tej kuchennej przestrzeni

Warto zwrócić również uwagę na wyspę — okala ją drewno orzechowe, które swoją barwą i formą dodaje “deserowi” kolejną sensoryczną warstwę.

Wokół orzeźwiającego doświadczenia kamienia pojawiają się ryflowane fronty szafek z metalicznym połyskiem — błyszczą niczym polewa, przedzierająca się przez kolejne warstwy deseru.

Wokół orzeźwiającego doświadczenia kamienia pojawiają się ryflowane fronty szafek z metalicznym połyskiem — błyszczą niczym polewa, przedzierająca się przez kolejne warstwy deseru.

ERcaffe- bądź swoim własnym baristą! Dla wielu z nas kawa i coś słodkiego to połączenie idealne! Niewątpliwie słodkie desery doskonale komponują się z gorzkim aromatem kawy. Ernestrust „stawia kropkę nad i” proponując uzupełnienie kolekcji dolcecrema o nowe rozwiązanie jakim jest ERcaffe.
Niezależny, wolnostojący mebel, którego sercem jest ukryty wewnątrz innowacyjny ekspres do kawy pozwoli zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających entuzjastów kawy! ERcaffe to specjalnie zaprojektowany przez ernestrust moduł, który można ustawić w dowolnym miejscu.
ERcaffe to rozwiązanie, które nie wymaga dużej ilości miejsca czy świetnego know-how baristy
Kompaktowe ERcaffe nie jest ograniczone tylko do kuchni. Moduł został zaprojektowany w taki sposób aby można było go postawić na przykład w salonie, jadalni czy dowolnie wybranej przestrzeni wnętrza.
Sercem ERcaffe jest całkowicie ukryty wewnątrz mebla - w pełni automatyczny ekspres do kawy. Wyśmienita kawa podawana jest bezpośrednio przez elegancką wylewkę w kształcie łabędziej szyjki.
Cały proces przyrządzania napoju odbywa się za pomocą tabletu lub smartfonu, dzięki dedykowanej aplikacji. Wszystko jest intuicyjne oraz proste, co pozwala każdemu zaparzyć dokładnie taką filiżankę kawy jakiej pragnie.
Odwiedź nas! Czekamy w hali F przy stoisku F4.22