For 50 years Kitchens since 1968

The space created from the need of beauty

ABOUT US

For over 50 years, we design and create kitchen interiors to fit your needs.

At each stage of the project, we take care of every detail by proposing a new design and functional trends of our kitchens with our clients. Using the most advanced production technologies and promoting traditional crafts.

More about the company

Discover our

collections

Gallery collection
See our
PORTFOLIO
Gallery portfolio
The company's founder Ernest Rust Meet our history

Luksusowe i modne kuchnie do twojego wnętrza

Wykonujemy luksusowe kuchnie i meble kuchenne na wymiar dostosowane do wnętrza w sposób perfekcyjny. W naszych projektach nie ma przypadkowych rozwiązań, a każdy element stanowi część starannie przemyślanej całości. Przygotowywane koncepcje łączą w unikalny – właściwy dla danego pomieszczenia – sposób wymagania w zakresie funkcjonalność, ergonomii oraz estetyki. Wierzymy bowiem, że nowoczesne projekty kuchni muszą zapewniać komfort na co dzień, przy możliwie najlepiej zagospodarowanej przestrzeni. Nasze studia kuchenne znaleźć można między innymi w miastach: Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Częstochowa.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kuchnia jest sercem domu. To w niej odbywa się większość życia rodzinnego i towarzyskiego. Codzienne przygotowywanie śniadań, wspólnych obiadów czy urodzinowych tortów… Aby czynności te przynosiły dużo radości i satysfakcji konieczne jest odpowiednie i funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni wokół. Meble kuchenne na wymiar umożliwiają idealne dopasowanie nie tylko do panujących w pomieszczeniu warunków, ale i indywidualnych potrzeb domowników. Staramy się, aby nasze projekty powstawały zawsze w ścisłej współpracy z klientami. Gwarantuje to nie tylko zadowolenie, ale przede wszystkim komfort i wygodę korzystania z poszczególnych jej elementów. Dokładamy wszelkich starań, by kuchnie na zamówienie były idealnym odwzorowaniem stylu życia klientów, a także ich charakterów. Meble kuchenne są tylko dodatkiem do wnętrza – prawdziwą jego atmosferę tworzą domownicy. Nie oznacza to jednak, że należy je bagatelizować. Wygląd zabudowy kuchennej niewątpliwie wpływa na odbiór całego mieszkania. Wybierając te wymarzone, warto wziąć pod uwagę zarówno ich trwałość, jak i aspekt wizualny i estetyczny.

Możliwość stworzenia kuchni na wymiar daje nieograniczone możliwości. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie stworzyć zarówno kuchnie niezwykle eleganckie i utrzymane w tradycyjnej stylistyce, jak i takie, które świetne odnajdą się we wnętrzach urządzonych w stylu eklektycznym czy też rustykalnym. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Meble kuchenne na zamówienie pozwalają zerwać ze wszechobecnymi katalogowymi schematami i umożliwiają stworzenie prawdziwie indywidualnej, ekskluzywnej przestrzeni, która dodatkowo będzie funkcjonalna i praktyczna.

Ekskluzywne meble ernestrust kierowane są do osób, które pragną stworzyć w przestrzeni swojego domu prawdziwie luksusową i indywidualną przestrzeń. Fakt, iż są one tworzone na zamówienie umożliwia zabudowę nie tylko dużych pomieszczeń, ale i tych najmniejszych i najbardziej problematycznych – z dużą liczbą wnęk, zakamarków czy wystających elementów. Kuchnie na wymiar doskonale sprawdzą się zatem w małych kuchniach bądź tych, które zostały ulokowane na poddaszu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzin w jednym z naszych salonów. Jesteśmy przekonani, że wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwą kuchnię marzeń.

Newsletter *