wielki-sukces-marki-ernestrust-zachwycajacej-kolekcji-tegorocznej-edycji-konkursu-design-dla-konesera

Wielki sukces marki ernestrust i jej zachwycającej kolekcji podczas tegorocznej edycji konkursu Design dla Konesera

Data:

Współczesne wzornictwo to już nie tylko design, ale synergia kilku składowych, do których  z pewnością możemy zaliczyć funkcjonalność, technologię i jakość – wszystko to daje nam w efekcie idealne rozwiązanie dopasowane do naszych potrzeb, rozwiązanie, które zachwyca formą, ale też odpowiada na naszą potrzebę otaczania się tym co piękne, dopasowane do charakteru naszego wnętrza. Są tacy, którzy stawiają na minimalizm i prostotę, inni lubią burzę kolorów i awangardę, a jeszcze inni sięgają po bezpieczne tonacje w klasycznym wydaniu. Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie wnętrz szytych na miarę z pewnością jest marka ernestrust, która w tym roku obchodzi swoje 50-lecie. Z tej okazji już pod koniec tamtego roku, marka zaczęła przed nami odsłaniać nową kolekcję i odważnie ryzykować z tym, co dzisiaj króluje we wnętrzach – czyli złotem, srebrem, miedzią i  platyną. Ryzyko, które wtedy podjęli zdecydowanie opłaciło się, ponieważ dzisiaj ich autorska kolekcja Ore podbiła serca czytelników magazynu Dobre Wnętrze, oraz Jury konkursu Design dla Konesera.

Design dla Konesera

Design dla Konesera 2018

fot. Sylwia Olszewska/22.11.2018, Warszawa Design dla Konesera /Dobre Wnetrze /Hotel Bellotto

Podczas tegorocznej, VI edycji konkursu Design dla Konesera, zaprezentowano najciekawsze premiery na rynku wnętrzarskim, materiały oraz przedmioty, które sprawiają, że żyje nam się wygodniej, w piękniejszym otoczeniu. W kategorii KUCHNIA, niekwestionowanym zwycięzcom okazała się markę ernestrust z unikatową kolekcją Ore. Ore Collection zdobyła obie nagrody, tę przyznawaną przez czytelników oraz Jury konkursu. To ogromne wyróżnienie, ale też docenienie ponad 50-letniej pracy polskiej marki, która dzisiaj kreuje trendy na rynku polskim i rynkach zagranicznych w segmencie kuchni premium.

Design dla Konesera 2018

Zwycięska kolekcja w swojej nazwie nawiązuje do najwyższej klasy kruszców. Imitacja metali szlachetnych uzyskana poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnej technologii idealnie wpisuje się w panujące trendy. Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji były: złoto, srebro, platyna i miedź. Odkryte ponad 5000 lat przed naszą erą kruszce, są synonimem bogactwa, wieczności, prestiżu, boskości, i elegancji – i dokładnie te cechy charakteryzują nową kolekcję firmy RUST.

Ore Collection

Autorskie wykończenie lakiernicze dające efekt metalicznego złota zastosowane na frontach z jednej strony onieśmiela, z drugiej zaś wypełnia pomieszczenie blaskiem i ciepłem, którego poszukują współcześni klienci. Zimne kolory srebra i platyny w rzemieślniczym wykończeniu to propozycja dla tych, którzy nie boją się zaskakiwać i stawiają na indywidualne i niepowtarzalne struktury. Miedź w autorskim wydaniu to rozwiązanie dla klientów podążających za najnowszymi trendami, stawiających na wyraziste kolory, które w zależności od wykończenia i formy mogą znaleźć swoje zastosowanie w dużych przestrzeniach loftowych, jak i  małych kuchniach w stylu paryskich kamienic.

kuchnia miedziana ernestrust

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim tym, którzy głosowali na naszą kolekcję – Państwa uznanie to dla Nas największa nagroda.

Newsletter *

FreshMail.pl


* Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby przesyłania Ci Newslettera firmy RUST, zawierającego wiedzę na temat trendów w designie, osiągnięć i aktualności firmy RUST, a także korzystne, spersonalizowane oferty i propozycje. Działamy na podstawie Twojej zgody. Nigdzie nie sprzedajemy Twoich danych, ani nie udostępniamy ich osobom nieuprawnionym. Twoje dane przechowujemy w profesjonalnym systemie do e-mail marketingu, a więc siłą rzeczy udostępniamy je dostawcy tego systemu. Będziemy przechowywać Twoje dane aż do czasu wycofania Twojej zgody. Masz zawsze prawo dostępu do danych, możesz chcieć je sprostować. Możesz też zawsze sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas Twoich danych. Jeśli chcesz, przeniesiemy Twoje dane do innej kancelarii prawnej. Zawsze możesz cofnąć udzieloną nam zgodę – w każdym momencie. Możesz też zawsze wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego, jest dobrowolne. Nowoczesny system do e-mail marketingu pozwala nam śledzić historię otwieralności przez Ciebie e-maili. Dzięki temu możemy później wysyłać Ci informacje najbardziej dla Ciebie przydatne i interesujące.