Projektanci firmy ernestrust

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, kreatywni, nastawieni na współpracę ludzie pracujący nad wspólnym celem – radością i zadowoleniem naszego klienta. To dla Ciebie każdego dnia kreujemy nowe przestrzenie, poszukujemy ciekawych rozwiązań, myślimy nieszablonowo.

 

 

Agnieszka Gradoń

Agnieszka Gradoń-Murek

agnieszka.gradon@rust.pl

Creative Designer

Architekt wnętrz, od 5 lat związana z firmą RUST, autorka ponad 150 indywidualnych aranżacji wnętrz kuchennych. Pomysłodawca i twórca “ODCIENIE DESIGNU” – autorskiego projektu prezentującego jej pasję i prace, które możemy oglądać na Facebooku i Instagramie. Prywatnie uwielbia podróże i dobrą zabawę w gronie najbliższych.

Zobacz wybrane projekty

Albert Kaleta

albert.kaleta@rust.pl

Creative Designer

Absolwent ASP w Łodzi, Kolegium Mody specjalizacja stylistyka mody, dyplomy z rzeźby i projektowania biżuterii. Laureat międzynarodowych konkursów związanych z projektowaniem biżuterii. Jego projekty możemy spotkać w kraju i poza jego granicami. Od 2006 r związany z marką RUST, współtwórca kilku programów wzorniczych, autor licznych innowacyjnych rozwiązań dla nowoczesnej kuchni.

Zobacz wybrane projekty

Aneta Janczur

aneta.janczur@rust.pl

Designer

W projektowanie kuchni i kontakcie z klientami stawia na zaangażowanie i aktywne słuchanie. Jako absolwentka kierunku Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagielońskim potrafi pielęgnować indywidualność klientów i doskonale odczytywać ich potrzeby. Jest pasjonatką dobrego designu, ciekawych rozwiązań i indywidualnego podejścia do każdego projektu i klienta. Kocha koty, filmy Wesa Andersona i eksperymenty w kuchni.

Anna Gaida

Anna Gaida

anna.gaida@rust.pl

Creative Designer

Kreatywny projektant wnętrz kuchennych. Projekty jej wnętrz kuchennych cieszą się również uznaniem klientów z krajów skandynawskich. Prywatnie pasjonatka muzyki oraz pieczenia ciast.

Zobacz wybrane projekty

Anna Witek

anna.witek@rust.pl

Designer

Kuchnia to jej cały świat – zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Projektuje wnętrza kuchenne przykładając szczególną uwagę do funkcjonalności i ergonomii kuchni. Na co dzień spędza każdą wolną chwilę na poznawaniu nowych smaków i tworzeniu nowych potraw.

Zobacz wybrane projekty
projektant wnętrz

Arkadiusz Sporny

arkadiusz.sporny@rust.pl

Creative Designer

Z firmą RUST związany od ponad 20 lat. Autor ponad 1 000 indywidualnych projektów wnętrz kuchennych. Prywatnie pasjonat wędkowania i miłośnik muzyki J. Straussa, J.S Bacha, oraz Pink Floyd.

Zobacz wybrane projekty
PROJEKTANCI rust

Grzegorz Szewc

grzegorz.szewc@rust.pl

Creative Designer

Projektant wnętrz kuchennych z blisko 20-letnim doświadczeniem. Miłośnik dobrej kuchni, szczególnie eksperymentowania z nowymi smakami. Uważa, że we wnętrzach kuchennych czasem warto oprzeć się chwilowej modzie, żeby podnieść poziom satysfakcji użytkowników w dłuższej perspektywie. Jego pozazawodowe pasje to podróżowanie, jazda na rowerze i lektura ulubionych książek.

Iwona Zupanczyk

Iwona Zupańczyk

iwona.zupanczyk@rust.pl

Creative Designer

Projektant wnętrz. Od 11-tu lat specjalizuje się w aranżacji przestrzeni kuchennej i jej otoczenia.
Nie znosi nudy, dlatego szczególnie lubi działania wymagające niestandardowego podejścia i kreatywności. Zrealizowała ponad 600 projektów wnętrz mieszkalnych i mebli.
Za każdym z jej projektów kryje się jakaś historia, relacje, synergia, rodzące się w trakcie projektowania.

Zobacz wybrane projekty
projektant mebel rust

Izabela Szumlas

izabela.szumlas@rust.pl

Creative Designer

Architekt wnętrz, Technolog żywienia, mentor. W firmie RUST pełni również funkcję menedżera regionu, odpowiadając za sprzedaż w województwach: opolskim, częstochowskim i łódzkim. Od 15 lat zajmuje się aranżacją przestrzeni kuchennej i jej otoczenia. Zrealizowała kilkaset projektów wnętrz dla klientów indywidualnych. Od zawsze skoncentrowana na człowieku i jego wrażliwości. Otwarta na nowe wyzwania.

Zobacz wybrane projekty

Justyna Kurtz

justyna.kurtz@rust.pl

Creative Designer

Architekt, Prowadzi działalność jako architekt wnętrz od 1995r. Zrealizowała ponad 500 wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej m.in. salon łazienkowy Gustafsberg. Laureatka wielu konkursów między innymi na Halę widowiskowo-sportową MTS, Dom dostępny MURATOR 2000 czy Modernizację ulicy Tumskiej w Płocku. Prywatnie pasjonatka gotowania, żeglarstwa, dobrej muzyki smooth-jazz, chillout, książek science fiction i fotografii.

Zobacz wybrane projekty
Justyna_Krzysztofik

Justyna Krzysztofik

justyna.krzysztofik@rust.pl

Creative Designer

Posiada 10 lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz. Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, magister sztuki na kierunku Architektura Wnętrz. Od 10 lat związaną z projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych.
Ma na koncie ponad 150 zrealizowanych projektów wnętrz kuchennych.

Zobacz wybrane projekty
projektant mebel rust

Katarzyna Ofat-Wojcieszak

katarzyna.ofat@rust.pl

Creative Designer

Moim celem jest kreatywne spełnianie marzeń klientów odnośnie pięknych i oryginalnych wnętrz. Swobodnie poruszam się pomiędzy trendami i skrajnymi stylami designu.

Zobacz wybrane projekty
Magdalena Bąkowska

Magdalena Bąkowska

magdalena.bakowska@rust.pl

Creative Designer

Zawodowo projektantka wnętrz. Tworzenie wnętrz kuchennych rozpoczyna od dogłębnej analizy potrzeb klienta. Motoryzacja to jej drugi świat – w wolnym czasie wspólnie z mężem zajmuje się renowacją starych samochodów.

Magdalena Rostkowska

Magdalena Cieleń

magdalena.rostkowska@rust.pl

Designer

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania projektant wnętrz.
Prywatnie wielbicielka muzyki jazzowej i schłodzonego różowego wina.

Zobacz wybrane projekty
Magdalena Zasadny

Magdalena Zasadny

magdalena.zasadny@rust.pl

Creative Designer

Z zamiłowania architekt urbanista oraz projektant wnętrz. Na co dzień pasjonatka dobrej muzyki i kolekcjonerka płyt.W projektowaniu stawia na minimalizm i ponadczasowość.

Zobacz wybrane projekty
Marcin Fatyga

Marcin Fatyga

marcin.fatyga@rust.pl

Chief Designer Officer

Z firmą RUST związany od 8 lat. Obecnie odpowiada za opracowanie nowych wzorów oraz ekspozycji studiów kuchennych RUST. Autor nowatorskich rozwiązań. W swoich projektach stawia na niekonwencjonalne połączenia materiałów, które niejednokrotnie wyznaczają trendy w branży wnętrz kuchennych. Prywatnie w swoich projektach wychodzi poza mury budynków z zamiłowaniem realizując projekty z zakresu architektury krajobrazu. Miłośnik architektury wnętrz, sztuki, designu i estetyki.

Zobacz wybrane projekty

Paweł Kowal

pawel.kowal@rust.pl

Creative Designer

Projektant wnętrz. W swoich projektach stawia na sumę detali tworzących emocjonalną całość w niesztampowym podejściu do bryły.
W pracy najważniejsze jest dla niego zaangażowanie, dokładność i rzetelność  na każdym etapie procesu tworzenia dla drugiego człowieka.
Prywatnie miłośnik designu, motoryzacji i stylistyki motoryzacyjnej.

Zobacz wybrane projekty

Piotr Szczotka

piotr.szczotka@rust.pl

Creative Designer

Od 2010 roku projektant w studio wnętrz kuchennych RUST w Katowicach. Zawodowo realizuje się tworząc wnętrza mieszkalne dla klientów indywidualnych. Fascynuje go praca z ludźmi, a przede wszystkim realizacja ich marzeń o stworzeniu indywidualnej przestrzeni. W kontakcie z klientem stawia na współpracę i otwartość. Uważa, że wyjątkowe wnętrza stanowią połączenie sztuki i funkcjonalności, a dobrze zaprojektowana kuchnia żywi nie tylko ciało ale i duszę użytkownika.

Zobacz wybrane projekty
Sławomir Jackiewicz

Sławomir Jackiewicz

slawomir.jackiewicz@rust.pl

Designer

Zawodowo realizuje się tworząc wnętrza kuchenne dla klientów indywidualnych.  Prywatnie kucharz – amator. Gotowanie nie jest dla niego codziennym obowiązkiem ale przyjemnością. To nie tylko doskonała okazja na poznanie nowych smaków ale też możliwość zrozumienia ergonomicznej i funkcjonalnej kuchni. Miłośnik wycieczek rowerowych – uważa, że uprawianie sportu hartuje charakter, świetnie motywuje i dodaje energii do działania. To trening dla ciała i umysłu. Aktywny wypoczynek sprawia, że przy projektowaniu ma głowę pełną pomysłów.

Zobacz wybrane projekty
Tymoteusz_Rucki

Tymoteusz Rucki

tymoteusz.rucki@rust.pl

Creative Designer

Autor i współtwórca ponad 250 realizacji. W projektach kładzie nacisk na harmonię, funkcjonalność
i precyzję. Gdyby nie zamiłowanie do architektury, zostałby zapewne podróżnikiem kulinarnym, ponieważ fascynuje go świat i kuchnia.

Zobacz wybrane projekty

Newsletter *

FreshMail.pl


* Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby przesyłania Ci Newslettera firmy RUST, zawierającego wiedzę na temat trendów w designie, osiągnięć i aktualności firmy RUST, a także korzystne, spersonalizowane oferty i propozycje. Działamy na podstawie Twojej zgody. Nigdzie nie sprzedajemy Twoich danych, ani nie udostępniamy ich osobom nieuprawnionym. Twoje dane przechowujemy w profesjonalnym systemie do e-mail marketingu, a więc siłą rzeczy udostępniamy je dostawcy tego systemu. Będziemy przechowywać Twoje dane aż do czasu wycofania Twojej zgody. Masz zawsze prawo dostępu do danych, możesz chcieć je sprostować. Możesz też zawsze sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas Twoich danych. Jeśli chcesz, przeniesiemy Twoje dane do innej kancelarii prawnej. Zawsze możesz cofnąć udzieloną nam zgodę – w każdym momencie. Możesz też zawsze wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego, jest dobrowolne. Nowoczesny system do e-mail marketingu pozwala nam śledzić historię otwieralności przez Ciebie e-maili. Dzięki temu możemy później wysyłać Ci informacje najbardziej dla Ciebie przydatne i interesujące.