Kitchoo logo

KITCHOO to szwajcarska firma, która swoją działalność rozpoczęła w roku 1995. Ceniąc sobie przywiązanie do szwajcarskich wartości: innowacyjności, precyzji, niezawodności i zrównoważonego rozwoju powołali do życia kompaktowe mini kuchnie – KITCHOO. To kompletna kuchnia, w pełni wyposażona, posiadająca wszystkie najważniejsze urządzenia, które możemy znaleźć w pełnowymiarowych kuchniach.

 

W skład zespołu Kitchoo wchodzą najlepsi projektanci, technicy, oraz partnerzy biznesowi, którzy za główny cel stawiają sobie dostarczenie na rynek wyrafinowanych zestawów kuchennych, przeznaczonych do małych przestrzeni. Produkt był już wielokrotnie nagradzany między innymi przez reddot Design awards. Kompaktowe kuchnie Kitchoo są sprzedawane w Europie, na Bliskim Wschodzie, a wkrótce w Ameryce Północnej.

Mebel Rust jest wyłącznym partnerem i w całości odpowiada za proces produkcyjny, dbając o to aby mini kuchnie Kitchoo były wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każda z kuchni jest regularnie sprawdzana przed, w trakcie i po procesie produkcyjnym, aby zagwarantować jakość i długowieczność produktu.

 

 

 

Newsletter *

FreshMail.pl


* Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby przesyłania Ci Newslettera firmy RUST, zawierającego wiedzę na temat trendów w designie, osiągnięć i aktualności firmy RUST, a także korzystne, spersonalizowane oferty i propozycje. Działamy na podstawie Twojej zgody. Nigdzie nie sprzedajemy Twoich danych, ani nie udostępniamy ich osobom nieuprawnionym. Twoje dane przechowujemy w profesjonalnym systemie do e-mail marketingu, a więc siłą rzeczy udostępniamy je dostawcy tego systemu. Będziemy przechowywać Twoje dane aż do czasu wycofania Twojej zgody. Masz zawsze prawo dostępu do danych, możesz chcieć je sprostować. Możesz też zawsze sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas Twoich danych. Jeśli chcesz, przeniesiemy Twoje dane do innej kancelarii prawnej. Zawsze możesz cofnąć udzieloną nam zgodę – w każdym momencie. Możesz też zawsze wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego, jest dobrowolne. Nowoczesny system do e-mail marketingu pozwala nam śledzić historię otwieralności przez Ciebie e-maili. Dzięki temu możemy później wysyłać Ci informacje najbardziej dla Ciebie przydatne i interesujące.