R5/Q1

R5 – STUDIO WNĘTRZ KUCHENNYCH, TARGÓWEK WARSZAWA

Fronty: beton architektoniczny, dąb loftowy szczotkowany, hybryda forniru i lakieru; Blat na wyspie beton architektoniczny, blat w zabudowie przyścienne ze zintegrowaną komorą zlewową; System uchwytowy R5 ze stali szlachetnej z podświetleniem szklanych dekorów z grafiką oraz uchwyty ręcznie odlewane z brązu w wykończeniu antycznym.

Pochłaniacz: Flamec Lumen Isola 175 ; Bateria KWC Zoe;

Sprzęt: Gaggenau (piekarnik parowy, kawiarka, szuflada do podgrzewania, zmywarka, chłodziarko-zamrażarka).Sterowany elektronicznie system lift up wysuwający dodatkowy regał z akcesoriami kuchennymi Panel naścienny: beton architektoniczny zdobiony muralem – fatcapstudio.com Stół KFF Barbarossa, krzesła Laura by RUST

Newsletter *

FreshMail.pl


* Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby przesyłania Ci Newslettera firmy RUST, zawierającego wiedzę na temat trendów w designie, osiągnięć i aktualności firmy RUST, a także korzystne, spersonalizowane oferty i propozycje. Działamy na podstawie Twojej zgody. Nigdzie nie sprzedajemy Twoich danych, ani nie udostępniamy ich osobom nieuprawnionym. Twoje dane przechowujemy w profesjonalnym systemie do e-mail marketingu, a więc siłą rzeczy udostępniamy je dostawcy tego systemu. Będziemy przechowywać Twoje dane aż do czasu wycofania Twojej zgody. Masz zawsze prawo dostępu do danych, możesz chcieć je sprostować. Możesz też zawsze sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas Twoich danych. Jeśli chcesz, przeniesiemy Twoje dane do innej kancelarii prawnej. Zawsze możesz cofnąć udzieloną nam zgodę – w każdym momencie. Możesz też zawsze wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego, jest dobrowolne. Nowoczesny system do e-mail marketingu pozwala nam śledzić historię otwieralności przez Ciebie e-maili. Dzięki temu możemy później wysyłać Ci informacje najbardziej dla Ciebie przydatne i interesujące.