ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Firma Rust Sp. z o.o. to czołowy producent mebli klasy Premium w Polsce. Innowacyjna polska marka posiadająca nowoczesny zakład produkcyjny na Śląsku, własne laboratorium innowacji i kontroli jakości, zespół projektowy RUST DESIGN Studio, własną sieć salonów sprzedaży i zespołów montażowych. Swoje produkty firma prezentowała na targach EuroCucina 2016 w Mediolanie, KBIS w Las Vegas (2016), Orlando (2017) i K+B Londynie (2017). Obecnie firma sprzedaje swoje produkty w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

PROJEKTANT – DORADCA KLIENTA – WROCŁAW

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • prezentacja oferty i produktów firmy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • nadzorowanie ekspozycji zgodnie ze standardami firmy
  • opracowanie projektów aranżacji wnętrz kuchennych
  • prowadzenie negocjacji handlowych i nadzór nad całym procesem realizacji zamówień
  • doradztwo w zakresie doboru materiałów oraz wyposażenia wnętrz i sprzętów AGD
  • wykonywanie inwentaryzacji pomieszczeń u klientów

Wymagania:

  • umiejętność budowania i utrzymania relacji z klientami
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • dobra organizacja pracy komunikatywność, otwartość
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność współpracy w zespole
  • poczucie estetyki oraz znajomość aktualnych trendów w designie
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub projektowaniu oraz ukierunkowanie na rezultaty
  • doświadczenie w branży kuchennej i AGD do zabudowy (mile widziane)
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie związane z projektowaniem wnętrz)
  • znajomość programu do projektowania (preferowane Cad Kuchnie/Cad Decor)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz elastyczny czas pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@rust.pl w tytule wpisując PROJEKTANT – DORADCA KLIENTA – WROCŁAW wraz z załączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).