wyspa kuchenna w kolorze rdzy

Wyspa kuchenna w kolorze rdzy

Unikatowa, niezwykle awangardowa wyspa kuchenna w modernistycznym wykończeniu imitującym rdzę. Na uwagę zasługuje forma wyspy zachowana w wyjątkowym geometrycznym kształcie. Niecodzienna faktura materiału  zastosowanego na blacie oraz jego kolor czynią ją niezwykle nowoczesną. To wręcz samodzielny byt, który idealnie komponuje się z różnego rodzaju kolorami, jak szarości, biel, kremy czy też czernie. Wyspa wyposażona została w  podwieszany zlew i płytę zamontowaną na równi blatu gwarantującą łatwe utrzymanie w czystości.
Wisienkę na torcie stanowią tu elementy dodatkowe, autorskie uchwyty R8 z podświetleniem i możliwością personalizacji.Wyspa została wyposażona w szuflady najwyższej klasy.

Newsletter *

FreshMail.pl


* Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby przesyłania Ci Newslettera firmy RUST, zawierającego wiedzę na temat trendów w designie, osiągnięć i aktualności firmy RUST, a także korzystne, spersonalizowane oferty i propozycje. Działamy na podstawie Twojej zgody. Nigdzie nie sprzedajemy Twoich danych, ani nie udostępniamy ich osobom nieuprawnionym. Twoje dane przechowujemy w profesjonalnym systemie do e-mail marketingu, a więc siłą rzeczy udostępniamy je dostawcy tego systemu. Będziemy przechowywać Twoje dane aż do czasu wycofania Twojej zgody. Masz zawsze prawo dostępu do danych, możesz chcieć je sprostować. Możesz też zawsze sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas Twoich danych. Jeśli chcesz, przeniesiemy Twoje dane do innej kancelarii prawnej. Zawsze możesz cofnąć udzieloną nam zgodę – w każdym momencie. Możesz też zawsze wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego, jest dobrowolne. Nowoczesny system do e-mail marketingu pozwala nam śledzić historię otwieralności przez Ciebie e-maili. Dzięki temu możemy później wysyłać Ci informacje najbardziej dla Ciebie przydatne i interesujące.