Projektanci firmy RUST

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, kreatywni, nastawieni na współpracę ludzie pracujący nad wspólnym celem – radością i zadowoleniem naszego klienta. To dla Ciebie każdego dnia kreujemy nowe przestrzenie, poszukujemy ciekawych rozwiązań, myślimy nieszablonowo.

 

 

Agnieszka Gradoń

Agnieszka Gradoń-Murek

agnieszka.gradon@rust.pl

Creative Designer

Architekt wnętrz, od 5 lat związana z firmą RUST, autorka ponad 150 indywidualnych aranżacji wnętrz kuchennych. Pomysłodawca i twórca „ODCIENIE DESIGNU” – autorskiego projektu prezentującego jej pasję i prace, które możemy oglądać na Facebooku i Instagramie. Prywatnie uwielbia podróże i dobrą zabawę w gronie najbliższych.

Zobacz wybrane projekty

Albert Kaleta

albert.kaleta@rust.pl

Creative Designer

Absolwent ASP w Łodzi, Kolegium Mody specjalizacja stylistyka mody, dyplomy z rzeźby i projektowania biżuterii. Laureat międzynarodowych konkursów związanych z projektowaniem biżuterii. Jego projekty możemy spotkać w kraju i poza jego granicami. Od 2006 r związany z marką RUST, współtwórca kilku programów wzorniczych, autor licznych innowacyjnych rozwiązań dla nowoczesnej kuchni.

Zobacz wybrane projekty
Aleksandra Foltyńska

Aleksandra Foltyńska

aleksandra.foltynska@rust.pl

Designer

Projektowaniem wnętrz zajmuje się od ponad 15 lat. W swoich projektach stawia na nieszablonowe rozwiązania aranżacji przestrzeni. Jej ulubiony styl? Styl południa Francji – klasyka wnętrz w połączeniu z surowością dodatków.

Zobacz wybrane projekty

Aneta Janczur

aneta.janczur@rust.pl

Designer

W projektowanie kuchni i kontakcie z klientami stawia na zaangażowanie i aktywne słuchanie. Jako absolwentka kierunku Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagielońskim potrafi pielęgnować indywidualność klientów i doskonale odczytywać ich potrzeby. Jest pasjonatką dobrego designu, ciekawych rozwiązań i indywidualnego podejścia do każdego projektu i klienta. Kocha koty, filmy Wesa Andersona i eksperymenty w kuchni.

Anna Gaida

Anna Gaida

anna.gaida@rust.pl

Creative Designer

Kreatywny projektant wnętrz kuchennych. Projekty jej wnętrz kuchennych cieszą się również uznaniem klientów z krajów skandynawskich. Prywatnie pasjonatka muzyki oraz pieczenia ciast.

Zobacz wybrane projekty

Anna Witek

anna.witek@rust.pl

Designer

Kuchnia to jej cały świat – zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Projektuje wnętrza kuchenne przykładając szczególną uwagę do funkcjonalności i ergonomii kuchni. Na co dzień spędza każdą wolną chwilę na poznawaniu nowych smaków i tworzeniu nowych potraw.

Zobacz wybrane projekty
projektant wnętrz

Arkadiusz Sporny

arkadiusz.sporny@rust.pl

Creative Designer

Z firmą RUST związany od ponad 20 lat. Autor ponad 1 000 indywidualnych projektów wnętrz kuchennych. Prywatnie pasjonat wędkowania i miłośnik muzyki J. Straussa, J.S Bacha, oraz Pink Floyd.

Zobacz wybrane projekty

Dominika Lempa

dominika.lempa@rust.pl

Creative Designer

Architekt Wnętrz, Mgr Sztuki. Pasjonatka ergonomii, wzornictwa i designu.

Zobacz wybrane projekty
PROJEKTANCI rust

Grzegorz Szewc

grzegorz.szewc@rust.pl

Creative Designer

Projektant wnętrz kuchennych z blisko 20-letnim doświadczeniem. Miłośnik dobrej kuchni, szczególnie eksperymentowania z nowymi smakami. Uważa, że we wnętrzach kuchennych czasem warto oprzeć się chwilowej modzie, żeby podnieść poziom satysfakcji użytkowników w dłuższej perspektywie. Jego pozazawodowe pasje to podróżowanie, jazda na rowerze i lektura ulubionych książek.

Iwona Zupanczyk

Iwona Zupańczyk

iwona.zupanczyk@rust.pl

Creative Designer

Projektant wnętrz. Od 11-tu lat specjalizuje się w aranżacji przestrzeni kuchennej i jej otoczenia.
Nie znosi nudy, dlatego szczególnie lubi działania wymagające niestandardowego podejścia i kreatywności. Zrealizowała ponad 600 projektów wnętrz mieszkalnych i mebli.
Za każdym z jej projektów kryje się jakaś historia, relacje, synergia, rodzące się w trakcie projektowania.

Zobacz wybrane projekty
projektant mebel rust

Izabela Szumlas

izabela.szumlas@rust.pl

Creative Designer

Architekt wnętrz, Technolog żywienia, mentor. W firmie RUST pełni również funkcję menedżera regionu, odpowiadając za sprzedaż w województwach: opolskim, częstochowskim i łódzkim. Od 15 lat zajmuje się aranżacją przestrzeni kuchennej i jej otoczenia. Zrealizowała kilkaset projektów wnętrz dla klientów indywidualnych. Od zawsze skoncentrowana na człowieku i jego wrażliwości. Otwarta na nowe wyzwania.

Zobacz wybrane projekty

Justyna Kurtz

justyna.kurtz@rust.pl

Creative Designer

Architekt, Prowadzi działalność jako architekt wnętrz od 1995r. Zrealizowała ponad 500 wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej m.in. salon łazienkowy Gustafsberg. Laureatka wielu konkursów między innymi na Halę widowiskowo-sportową MTS, Dom dostępny MURATOR 2000 czy Modernizację ulicy Tumskiej w Płocku. Prywatnie pasjonatka gotowania, żeglarstwa, dobrej muzyki smooth-jazz, chillout, książek science fiction i fotografii.

Zobacz wybrane projekty
Justyna_Krzysztofik

Justyna Krzysztofik

justyna.krzysztofik@rust.pl

Creative Designer

Posiada 10 lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz. Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, magister sztuki na kierunku Architektura Wnętrz. Od 10 lat związaną z projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych.
Ma na koncie ponad 150 zrealizowanych projektów wnętrz kuchennych.

Zobacz wybrane projekty
projektant mebel rust

Katarzyna Ofat-Wojcieszak

katarzyna.ofat@rust.pl

Creative Designer

Moim celem jest kreatywne spełnianie marzeń klientów odnośnie pięknych i oryginalnych wnętrz. Swobodnie poruszam się pomiędzy trendami i skrajnymi stylami designu.

Zobacz wybrane projekty
Magdalena Bąkowska

Magdalena Bąkowska

magdalena.bakowska@rust.pl

Creative Designer

Zawodowo projektantka wnętrz. Tworzenie wnętrz kuchennych rozpoczyna od dogłębnej analizy potrzeb klienta. Motoryzacja to jej drugi świat – w wolnym czasie wspólnie z mężem zajmuje się renowacją starych samochodów.

Magdalena Rostkowska

Magdalena Rostkowska

magdalena.rostkowska@rust.pl

Designer

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania projektant wnętrz.
Prywatnie wielbicielka muzyki jazzowej i schłodzonego różowego wina.

Zobacz wybrane projekty
Magdalena Zasadny

Magdalena Zasadny

magdalena.zasadny@rust.pl

Creative Designer

Z zamiłowania architekt urbanista oraz projektant wnętrz. Na co dzień pasjonatka dobrej muzyki i kolekcjonerka płyt.W projektowaniu stawia na minimalizm i ponadczasowość.

Zobacz wybrane projekty
Marcin Fatyga

Marcin Fatyga

marcin.fatyga@rust.pl

Chief Designer Officer

Z firmą RUST związany od 8 lat. Obecnie odpowiada za opracowanie nowych wzorów oraz ekspozycji studiów kuchennych RUST. Autor nowatorskich rozwiązań. W swoich projektach stawia na niekonwencjonalne połączenia materiałów, które niejednokrotnie wyznaczają trendy w branży wnętrz kuchennych. Prywatnie w swoich projektach wychodzi poza mury budynków z zamiłowaniem realizując projekty z zakresu architektury krajobrazu. Miłośnik architektury wnętrz, sztuki, designu i estetyki.

Zobacz wybrane projekty

Paweł Kowal

pawel.kowal@rust.pl

Creative Designer

Projektant wnętrz. W swoich projektach stawia na sumę detali tworzących emocjonalną całość w niesztampowym podejściu do bryły.
W pracy najważniejsze jest dla niego zaangażowanie, dokładność i rzetelność  na każdym etapie procesu tworzenia dla drugiego człowieka.
Prywatnie miłośnik designu, motoryzacji i stylistyki motoryzacyjnej.

Zobacz wybrane projekty

Piotr Szczotka

piotr.szczotka@rust.pl

Creative Designer

Od 2010 roku projektant w studio wnętrz kuchennych RUST w Katowicach. Zawodowo realizuje się tworząc wnętrza mieszkalne dla klientów indywidualnych. Fascynuje go praca z ludźmi, a przede wszystkim realizacja ich marzeń o stworzeniu indywidualnej przestrzeni. W kontakcie z klientem stawia na współpracę i otwartość. Uważa, że wyjątkowe wnętrza stanowią połączenie sztuki i funkcjonalności, a dobrze zaprojektowana kuchnia żywi nie tylko ciało ale i duszę użytkownika.

Zobacz wybrane projekty
Sławomir Jackiewicz

Sławomir Jackiewicz

slawomir.jackiewicz@rust.pl

Designer

Zawodowo realizuje się tworząc wnętrza kuchenne dla klientów indywidualnych.  Prywatnie kucharz – amator. Gotowanie nie jest dla niego codziennym obowiązkiem ale przyjemnością. To nie tylko doskonała okazja na poznanie nowych smaków ale też możliwość zrozumienia ergonomicznej i funkcjonalnej kuchni. Miłośnik wycieczek rowerowych – uważa, że uprawianie sportu hartuje charakter, świetnie motywuje i dodaje energii do działania. To trening dla ciała i umysłu. Aktywny wypoczynek sprawia, że przy projektowaniu ma głowę pełną pomysłów.

Zobacz wybrane projekty
Tymoteusz_Rucki

Tymoteusz Rucki

tymoteusz.rucki@rust.pl

Creative Designer

Autor i współtwórca ponad 250 realizacji. W projektach kładzie nacisk na harmonię, funkcjonalność
i precyzję. Gdyby nie zamiłowanie do architektury, zostałby zapewne podróżnikiem kulinarnym, ponieważ fascynuje go świat i kuchnia.

Zobacz wybrane projekty

Newsletter

FreshMail.pl