Kitchoo logo

KITCHOO to szwajcarska firma, która swoją działalność rozpoczęła w roku 1995. Ceniąc sobie przywiązanie do szwajcarskich wartości: innowacyjności, precyzji, niezawodności i zrównoważonego rozwoju powołali do życia kompaktowe mini kuchnie – KITCHOO. To kompletna kuchnia, w pełni wyposażona, posiadająca wszystkie najważniejsze urządzenia, które możemy znaleźć w pełnowymiarowych kuchniach.

 

W skład zespołu Kitchoo wchodzą najlepsi projektanci, technicy, oraz partnerzy biznesowi, którzy za główny cel stawiają sobie dostarczenie na rynek wyrafinowanych zestawów kuchennych, przeznaczonych do małych przestrzeni. Produkt był już wielokrotnie nagradzany między innymi przez reddot Design awards. Kompaktowe kuchnie Kitchoo są sprzedawane w Europie, na Bliskim Wschodzie, a wkrótce w Ameryce Północnej.

Mebel Rust jest wyłącznym partnerem i w całości odpowiada za proces produkcyjny, dbając o to aby mini kuchnie Kitchoo były wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każda z kuchni jest regularnie sprawdzana przed, w trakcie i po procesie produkcyjnym, aby zagwarantować jakość i długowieczność produktu.

 

 

 

Newsletter

FreshMail.pl